لینک دانلود فایل<مقاله تکنیکهای تحلیلی>

مقاله تکنیکهای تحلیلی,مقاله تکنیکهای تحلیلی در مدیریت,تحقیق در مورد تکنیکهای تحلیلی,تکنیکهای تجزیه و تحلیل در اقتصاد,نرخهاي جمع شونده,نمودارهاي حلقه اي ,تجزية و تحليل سود,تکنیک های تجزیه و تحلیل در علم اقتصاد,تجزیه و تحلیل در اقتصاد مقاله تکنیکهای تحلیلی نمونه ی دیگری از مجموعه فایل ها با عنوان مقاله تکنیکهای تحلیلی. آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

قسمتی از متن:
كلمة ً تجزيه و تحليل ً يكي از آن كلمات متداول است كه زيبا به نظر مي‌آيد، اما معاني گوناگوني دارد. شيوه‌هاي مختلف زيادي براي تجزيه و تحليل ايمني هوايي وجود دارد و تكنيكهاي استاندارد بسيار كم براي اين كار وجود دارند.
براي اهدافمان، ما قصد داريم كه ً تجزيه و تحليل ً را به دو طريق متفاوت تعريف كنيم. اول، مي‌خواهيم آن را به عنوان وسيله‌اي براي سازماندهي اطلاعات ارقاي به منظفر اندازه گيري چيزي يا تعيين روشها بكار بريم. در مرحلة دوم، نگاهي به تكنيكهاي تحليلي خواهيم داشت كه براي حل مشكلات يا تحليل علتها كاربرد دارند. بياييد با ارقام شروع كنيم.


فهرست:
نرخها
آيا بايد مغرور باشيم ؟
داده
نرخهاي ماهانه
نرخهاي جمع شونده
جابجايي زمانها يا جابجايي ميانگين نرخها
نمودارهاي حلقه اي
تجزية و تحليل سود – هزينه
تحليل اثر خطر پذيري
ردة بندي احتمال خطر
ردة‌بندي شدت خطر
تحليل خطرات
عملكردهاي پايه اي و اوليه عبارتند از
بررسي نظريه ها
مدل علل سوانح
ماموريت و اهداف همكاري
اشتباه مديريت
نقص برنامه ايمني هوايي
نقص سيستم
اشتباه ناظر
اشتباه اپراتور
ويژگيهاي شخصي


مطالب دیگر:
تحقیق و بررسی تئوری شاهی آرمانی و تداوم آن در دوره اسلامیتحقیق در مورد مختصر فقهی و حقوقی پیرامون حق شفعهپاورپوینت نور، چشم، پنجرهپاورپوینت نماتد مركباتناهماهنگی در مدیریت شهری و پیامدهاپاورپوینت در مورد موسمقدمه ای بر روش تحقیق در علوم انسانیمقدمه ای بر داده کاوی و اکتشاف دانشمعماری پایدار و فناوری مناسب ساخت و سازآموزش حرفه ای تبلیغ نویسیبررسی تاثیر ساخت قدرت بر تشدید ناسیونالیسم قومیتحقیق در مورد تاثیر مستی ارادی بر مسئولیت كیفریمقاله و تحقیق جامع حقوقیمقاله و تحقیق تفاوت شركتهای دولتی و موسسات دولتیمقاله در مورد جرم عقیم و جرم محالاصول کار و برنامه نویسی با متلبپاورپوینت معماری اسلامی قرن هفتم تا دهم (سبک آذری)معرفی و تحلیل انواع سازمان های فضایی در مجموعه های معماریپاورپوینت مفهوم تفکر راهبردی و خلاقیت حل مسالهبررسی عوامل محیطی، ویژگیهای اقلیمی و آب و هوایی در ساختمان سازیپاورپوینت پارکت و سقف کاذبپاورپوینت مدیریت تفکر و برنامه ریزی راهبردی (استراتژیک)تحقیق مفهوم خلاقیت و نوآوری در زندگی کاریپاورپوینت مفهوم خلاقیت و نوآوری در زندگی کاریدانلود پاورپوینت پی سی آر